Skontaktuj się z kancelarią

, KontaktMaria Napierała
05:16 09 Mar 24
Profesjonalna pomoc w prowadzeniu restrukturyzacji i upadłości. Polecam
, KontaktRobert Czajecki
19:46 26 Feb 24
Profesjonalna i kompleksowa obsługa zarówno w postępowaniu upadłościowym dotyczącym firmy jak również osoby fizycznej. Na każdym etapie postępowania można liczyć na merytoryczną poradę. W kancelarii panuje partnerska atmosfera bliska rodzinnej a nie sztywnej urzędniczej. Zdecydowanie polecam.
, KontaktOLIMPICO
21:25 25 Feb 24
Mogę w 100% polecić kancelarię Pani Marty WitkowskiejTo co wyróżnia i cechuje Panią Martę to: profesjonalne, życzliwe podejście, niesamowita wiedza, doświadczenie oraz chęć pomocy. POLECAM
, KontaktRobert Domanski
20:53 25 Feb 24
Polecam Kancelarię - profesjonalna i rzetelna obsługa, ciągły kontakt w czasie współpracy, wiedza, doradztwo i szybkie działanie
, KontaktMARY HOME
19:22 20 Oct 23
Kancelarie Pani Marty Witkowskiej wyróżnia na tle innych pełne zaangażowanie w każda powierzoną sprawę, wyszukuje najlepsze rozwiązania do danego problemu, przedstawia obszerne rozwiązania. Indywidualnie podchodzi do każdego powierzonego zadania. Tłumaczy każdą zawiłość niezrozumiałą dla klienta. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w tym co robi. Konkretnie, precyzyjnie i dokładnie a przy tym niesamowicie miło ! Proces restrukturyzacji przeprowadzony od początku do końca z pełną opieką i nadzorem. Takiej osobie jak Pani Marta Witkowska można zaufać i powierzyć swoje problemy. Ponadto swoją wiedzę, doświadczenie i podejście do klienta przekazuje asystentowi który również angażuje się w swoją pracę, co daje przewagę i skuteczność całej kancelarii.
, KontaktRalf 126
08:10 17 Sep 23
Znakomita współpraca, świetny zespół. Indywidualne podejście do klienta. Kancelaria godna zaufania a co za tym idzie również godna polecenia. Pani adwokat Marta Witkowska wie co robi, zna się na swojej pracy. Posiada wiedzę dotyczącą dziedziny prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, finansów oraz wyceny przedsiębiorstw, którą skutecznie umie wykorzystać w praktyce. Asystent Pan Tomasz widać że jest zaangażowany w przebieg sprawy. Uprzejmość, rzetelność, profesjonalizm. Te trzy wyrazy definiują Kancelarię Adwokata i Doradcy Restrukturyzacyjnego Pani Marty Witkowskiej. A najlepszym atutem jest niewątpliwie skuteczność, która wyróżnia Panią Martę na tle innych kancelarii.
, KontaktMarcin Augustyn
21:31 11 Sep 23
Profesjonalnie przeprowadzona restrukturyzacja, szczegółowe informacje i opieka na każdym etapie postępowania, bezproblemowy kontakt. Doradztwo co dalej po zakończonej restrukturyzacji. Z Panią Mecenas cały proces przeszedł spokojnie i bez stresu. Szczerze polecam Panią Mecenas Witkowską.
, Kontakt